Pudełko obfitości

Prezentowany zestaw zawiera:

- CALEO MONTEPULCIANO D`ABRUZZO – to znakomite wino charakteryzuje się głęboką,rubinową szatą z fioletowymi refleksami. W nosie pokazuje głównie owocowe aromaty, a usta sąwytrawne i pełne.
- Chocolate Garden Truskawki w Czekoladzie – znakomite truskawki z naturalnych nasion, pokryte wyśmienitą belgijską czekoladą. Czekoladki zapakowane w eleganckie proste pudełko.
- Delizie di Calabria Peperoncini to czerwona papryka w oliwie przygotowana według włoskiej receptury.
- 2xCATERTEAM Ecuador Amatller 18g – Amatler to jeden z najstarszych producentów czakoladek w Hiszpanii. Czekoladki zawierają w sobie aż 70 %/ 85 % kakao, nadając wyrazistości i elegancji.
- Dilmah Somerset 20x2g – seria Dilmah Watte to herbaciany odpowiednik win Grand Cru – pod względem struktury i wrażeń smakowych, te ekskluzywne czarne herbaty przywodzą na myśl najszlachetniejsze wina.
- Orzechy MARCONA w soli – migdały marcona uprażone w oliwie i posypane solą morską mają wyjatkowy smak. Nadaje się jako świętna przekąska.
- Znakomita Teryna z jelenia 180g – teryna, to francuski pasztet pieczony w owalnym kamionkowym garnku z pokrywką. Od zwykłych pasztetów odróżnia je ich wilgotniejsza i delikatniejsza konsystencja.
- Praliny Lindor – Odkryj wyjątkowe praliny tworzone z pasją przez Szwajcarskich Maiters Chocolatiers i obdaruj najbliższych niezapomnianym prezentem.
- Hamlet Czekoladki CARRE 250g – wyśmienita mieszanka oryginalnych belgijskich czekoladek.Czekoladki występują w sześciu kolorach opakowań. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie.
- CATERTEAM Czekolada mleczna Amatller 85g – opakowania czekoladek projektowane przez znakomitych artystów, takich jak Alfons Mucha, Panagos, Segrelies przetrwały do dziś. I stały się unikalną wartością marki Amatller.

Cena: