Kosz rodzinny

Prezentowany zestaw zawiera:

- Cocoon Zinfandel – to eleganckie wino z nutami owoców leśnych, mięty i wanili. W smaku można odczuć lekką pikanterię przełamaną bogactwem owoców jeżyn, dojrzałych śliwek i malin. Wino ma niezwykły finisz z posmakiem dębu i tanin.
- Delizie di Calabria Peperoncini  - czerwona papryka w oliwie przygotowana według włoskiej receptury.
- CATERTEAM Ecuador Amatller 18g – Amatler to jeden z najstarszych producentów czakoladek w Hiszpanii. Czekoladki zawierają w sobie aż 70 % kakao, nadając wyrazistości i elegancji.
- Dilmah Somerset 20x2g – Seria Dilmah Watte to herbaciany odpowiednik win Grand Cru – pod względem struktury i wrażeń smakowych, te ekskluzywne czarne herbaty przywodzą na myśl najszlachetniejsze wina.
-Rausch Czekolada NOUEMA 100g -wyśmienita czekolada zawartością kakao 35% pochodzącego z rejonu Noumea na Nowej Gwineii.
-Rausch Czekolada do Picia Puerto Cabello 250g- kakao do wyprodukowania tej czekolady pochodzi z z najlepszych regionów na swiecie Barlovento w Wenezueli. Zawartość kakao 43%. Rodzaj
- Antara Oliwa Extra Virgin- Hiszpańska oliwa z najwyższej jakości oliwek Arbequina.Lekko pikantna, z wyczówlanym smakiem słodkich migdałów na języku.
- Cygaro Romeo YJulieta
- CUPIDO Czekoladki z koniakiem courvoisier 150g – CUPIDO to belgijska firma z małego miasteczka, specjalizująca się w wyśmienitych produktach z czekolady.Czekoladki są nadziewane znakomitym alkoholem.

Cena: 319 zł