Kosz obfitości II

Święta to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Prezentowany zestaw upominkowy powstał z myślą nie tylko o naszym kliencie bądź pracowniku, ale i jego rodzinie czy znajomych. Zestaw koszt obfitości II zawiera:

Caleo Primitivo - wyśmienite wino z najstarszych szczepów we Włoszech zanych „vinum”. Puglia. Charakteryzuje się głębokim czerwonym kolorem i dobrze zbudowanym smakiem.

Caleo Inzolia - tradycyjne wino ze szczepów charakterystycznych dla Sycylii. Wyjątkowość tego wina to dobra budowa o owocowym smaku i bukiecie.

- 2xDilmah Somerset - Seria Dilmah Watte to herbaciany odpowiednik win Grand Cru – pod względem struktury i wrażeń smakowych, te ekskluzywne czarne herbaty przywodzą na myśl najszlachetniejsze wina.

Hamlet Czekoladki CARRE 250g - Wyśmienita mieszanka oryginalnych belgijskich czekoladek.Czekoladki występują w sześciu kolorach opakowań. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie.

Chocolate Garden Śliwki w Czekoladzie - Znakomite śliwki z naturalnych nasion, pokryte wyśmienitą belgijską czekoladą.

- 2x Praliny Lindor - Odkryj wyjątkowe praliny tworzone z pasją przez Szwajcarskich Maiters Chocolatiers i obdaruj najbliższych niezapomnianym prezentem.

CATERTEAM Czekolada ciemna 70%kakao Simon Coll 85g - Czekolada Simon Coll jest wykonana z ziaren kaowca i wypiekanego sposob tradycyjny,dzięki tym metodom osiągalny jest niesamowity smak.Baton z czekolady z kakao 70% w opakowaniu papierowo-aluminiowym. Wyrób posiada- Antara Oliwa Extra Virgin- Hiszpańska oliwa z najwyższej jakości oliwek Arbequina.Lekko pikantna, z wyczówlanym smakiem słodkich migdałów na języku.

zewnętrzny papier zdobiony.

Znakomita Teryna z Jelenia 180g - Teryna, to francuski pasztet pieczony w owalnym kamionkowym garnku z pokrywką. Od zwykłych pasztetów odróżnia je ich wilgotniejsza i delikatniejsza konsystencja.

Orzechy MARCONA w soli - Migdały marcona uprażone w oliwie i posypane solą morską mają wyjatkowy smak. Nadaje się jako świętna przekąska.

- Delizie di Calabria Peperoncini - czerwona papryka w oliwie przygotowana według włoskiej receptury.

Olive Schiacciate - Zielone sycylijski oliwki w przyprawie „SCHIACCIATELLA di Sicilia” (oliwa z oliwek, nasiona słonecznika, czosnek, mięta, oregano, papryka, pieprz).

CATERTEAM Ecuador Amatller 18g - Amatler to jeden z najstarszych producentów czakoladek w Hiszpanii. Czekolada zawiera w sobie aż 70 % kakao, nadając jej wyrazistości i elegancji.

Cena: 479 zł