Kosz obfitości I

Święta to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Prezentowany zestaw upominkowy powstał z myślą nie tylko o naszym kliencie bądź pracowniku, ale i jego rodzinie czy znajomych. Zestaw koszt obfitości I zawiera:

Caleo primitivo - wyśmienite wino z najstarszych szczepów we Włoszech zanych „vinum”. Puglia. Charakteryzuje się głębokim czerwonym kolorem i dobrze zbudowanym smakiem.
Caleo inzolia - tradycyjne wino ze szczepów charakterystycznych dla Sycylii. Wyjątkowość tego wina to dobra budowa o owocowym smaku i bukiecie.
Dilmah Somerset 20x2g - Seria Dilmah Watte to herbaciany odpowiednik win Grand Cru – pod względem struktury i wrażeń smakowych, te ekskluzywne czarne herbaty przywodzą na myśl najszlachetniejsze wina.
CATERTEAM Ecuador Amatller 18g - Amatler to jeden z najstarszych producentów czakoladek w Hiszpanii. Czekolada zawiera w sobie aż 70 % kakao, nadając jej wyrazistości i elegancji.

Rausch Czekolada do Picia El Cuador 250g - Wyśmienita czekolada do picia. Kakao do wyprodukowania tej pysznej czekolady pochodzi z plantacji w Ekwadorze.
Hamlet Czekoladki CARRE 250g - Wyśmienita mieszanka oryginalnych belgijskich czekoladek.Czekoladki występują w sześciu kolorach opakowań. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie.
Chocolate Garden Truskawki w Czekoladzie - Znakomite truskawki z naturalnych nasion, pokryte wyśmienitą belgijską czekoladą.
Praliny Lindor - w eleganckiej puszce- Odkryj wyjątkowe praliny tworzone z pasją przez Szwajcarskich Maiters Chocolatiers i obdaruj najbliższych niezapomnianym prezentem.
CUPIDO Czekoladki z likierem Cointrau 150g - CUPIDO to belgijska firma z małego miasteczka, specjalizująca się w wyśmienitych produktach z czekolady.Czekoladki są nadziewane znakomitym alkoholem.
CUPIDO Czekoladki z koniakiem courvoisier 150g.
Antara Oliwa Extra Virgin- Hiszpańska oliwa z najwyższej jakości oliwek Arbequina.Lekko pikantna, z wyczówlanym smakiem słodkich migdałów na języku.

Cena: 359 zł